ספרים

מרעיון מוצלח לעסק מצליח
המדריך להקמת עסק חדש

פרויקט ראשוני וחדשני מסוגו המאגד בתוכו אוסף של מאמרים שנכתבו על ידי 20 מומחים מובילים מעולם העסקים, הפרויקט הינו סנונית ראשונה בפעילותו של המרכז הישראלי למצוינות עסקית (ע"ר).

26 טעויות בניהול השיווק - אל תעשה ותצליח

הספר מיועד לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, במטרה להקנות הבנה טובה יותר של ממדים בעלי חשיבות מכרעת בעולם השיווק. הייחוד של הספר הוא בחיבורם של שני עולמות תוכן, עולם השיווק ועולם התרבות הארגונית, מתוך כוונה להביא את השילוב הנכון שיסייע בהתמודדות בדרך אל ההצלחה.

איך לעשות כסף בנדל"ן?
המדריך להשקעה בנדל"ן

המחברים לוקחים את הקורא למסע בעולם הנדל"ן , בדרך להשגת מטרתו. אם אתם חושבים מ"חוץ לקופסה", מעוניינים לצאת מ"אזורי הנוחות" שלכם, למנף את מצבכם הכלכלי ולבנות לעצמכם ביטחון באמצעות שוק הנדל"ן זהו הספר עבורכם.

להתחיל בקטן ולהצליח בגדול
סיפורה של היזמות בישראל

סיפורה של היזמות בישראל מתאר את סיפורי ההצלחה של תשעה יזמים מובילים אשר הצליחו להקים אימפריות בעשר אצבעותיהם. בין סיפורי ההצלחה מתואר סיפורו של דב מורן (ממציא הדיסק און קי), רונן נמני (הבעלים של קבוצת קפה קפה), השף חיים כהן, כהנת קבוצות ההרזיה חלי ממן ורבים אחרים.

יזמות

הספר מתאר את דרכם של עשרה יזמים בישראל ומאפשר הצצה אמיתית אל עולמם האישי של כל אחד מהם במטרה להניע אתכם להגשים את החלום שלכם.